ARA TEKLİF AL
0212 855 7210
TIKLA TEKLİF AL
TEKLİF AL
WHATSAPP HATTI
0(506)487-7857

Özulaş, Kültür Sigorta İle İş Birliği Yaptı

Resim Galerisi

Özulaş Toplutaşım A.Ş.  ortaklarının sigortacılık faaliyetlerini yapmak üzere Kültür Sigorta ile iş birliği kararı aldı.

İstanbul’un en büyük toplulaşım filosuna sahip Özulaş Toplutaşım A.Ş. ortaklarının her türlü sigortacılık faaliyetlerine çözüm bulmak amacıyla, şirketin menfaatleri doğrultusunda en uygun teklifi veren Kültür Sigorta Acenteliği ltd. Şti. firması ile 5 yıllık bir anlaşma imzaladı.

Özulaş AŞ. şirket merkezinde faaliyetlerini sürdürecek olan Kültür Sigorta yetkilileri E.Remzi Kültür ve Cengiz Kültür ile anlaşma imzalayan Başkan Göksel Ovacık ve sigortadan sorumlu Başkan yardımcısı Selami Alan, ‘’esnafımıza hayırlı olsun’’ dedi.

Başkan Göksel Ovacık ve Başkan yardımcısı Selami Alan, şirketimize en uygun teklif ile esnafımıza ödeme kolaylığı da sağlayacak sigorta işlemlerinde çözüm ortağı olan Kültür Sigorta sahipleri E.Remzi Kültür ve Cengiz Kültür ‘e ‘’hayırlı, uğurlu’’ olmasını temenni etti.

Sigorta işlemlerinden sorumlu Başkan yardımcısı Selami Alan yaptığı iş birliği anlaşmasının hayırlı, uğurlu olmasını temenni ederken, 4-5 firma ile görüşme yaptıklarını, bu konunda çok titiz bir yol izlediklerini belirterek, sigorta şirketinin güvenilir ve etkin olduğunu, sektöründe önemli bir firma olduğunu belirterek, Trafik poliçelerinde 3 taksit, Kasko poliçelerinde 8 taksit uygulaması yapıldığını söyledi .
  0(506)487-7857